Yhteystiedot

Oskari Malkki
Toimitusjohtaja
050 3275 551
oskari@digitaali.fi

Teemu Muikku
Ohjelmistokehittäjä
045 8973 663
teemu@digitaali.fi

Antti Natunen
Web-kehittäjä
050 3141 202
antti@digitaali.fi

Jani Sormunen
Www-assistentti
050 5694 490
jani@digitaali.fi

 

Pauliina Haataja
Graafinen suunnittelija
050 5431 756
pauliina@digitaali.fi

Tiia-Riikka Tynkkynen
Graafinen suunnittelija
050 4488 328
tiiariikka@digitaali.fi

Sami Haapasalo
Copywriter

 

Käyntiosoite

Digitoimisto Digitaali Oy
Olavinkatu 31 A 1,
57130 Savonlinna
digitoimisto@digitaali.fi

Myynti ja asiakaspalvelu

 050 3275 551
digitoimisto@digitaali.fi

Käyttäjätuki

 045 8973 663
tuki@digitaali.fi

Laskutusosoite

Digitoimisto Digitaali Oy c/o Mediatili Oy, reskontra
PL 14
57101 Savonlinna

Y-tunnus: 2307892-7

 

Ota yhteyttä

Tarjouspyyntö / Yhteystyökumppaniksi

Ota yhteyttä, tutkaillaan tulevaa!